КОРИСТУВАЧАМ

Підтримка
Цілодобова підтримка | Правила звернення

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86
Локальна технічна підтримка:
+380 (44) 224-41-60

Поширені запитання |  Форум |  Бот самопідтримки Telegram

Ваші запити

  • Всі: -
  • Незакриті: -
  • Останій: -

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86
Локальна технічна підтримка:
+380 (44) 224-41-60

Зв'яжіться з нами Незакриті запити: 

Профіль

Профіль

Назад к списку новостей

Компанія «Доктор Веб» представляє Dr.Web Enterprise Security Suite версії 13

23 вересня 2021 року

Dr.Web Enterprise Security Suite виводить антивірусний захист організацій на новий рівень. Нова 13-а версія антивірусного продукту для централізованого захисту всіх вузлів і пристроїв корпоративної мережі втілила в собі всі найкращі риси попередніх поколінь, органічно поєднуючи їх із передовими напрацюваннями, покликаними підвищити зручність розгортання й адміністрування системи.

Завдяки можливостям масштабування Dr.Web Enterprise Security Suite 13 прекрасно підійде як для малих та середніх, так і для великих підприємств. Широкий спектр кросплатформенних інструментів, призначених для забезпечення безпеки робочих станцій, серверів, мережних шлюзів і віртуальних середовищ, дозволяє побудувати всебічно ефективний захист корпоративної мережі, що враховує всі особливості інформаційної інфраструктури організації та її робочих процесів.

Dr.Web Enterprise Security Suite 13 автоматизує процес виявлення та реагування на вірусозалежні комп'ютерні інциденти, нівелюючи загрози без втручання адміністраторів. Система не тільки відверне зараження окремих робочих станцій і серверів, але й не допустить поширення атаки всередину корпоративної мережі завдяки комплексному аналізу шкідливої активності та мережного трафіку. При цьому відомості про всі виявлені інциденти ретельно журналюються, що дозволяє провести комплексне розслідування кожного інциденту та усунути його причини.

Центр управління безпекою Dr.Web дозволяє ефективно координувати антивірусну мережу, контролювати робочі станції незалежно від типів кінцевих пристроїв, управляти розподілом ресурсів і налаштовувати політики безпеки.

Dr.Web Enterprise Security Suite може стати ядром ІБ-системи організації, а може бути інтегрований в уже вибудувану структуру управління інформаційною безпекою завдяки можливостям експорту даних у SIEM.

Продукти Dr.Web для бізнесу давно зарекомендували себе як на локальному, так і на зарубіжному ринку. Вже понад двадцять років антивірусні рішення компанії успішно застосовуються для захисту підприємств реального сектора економіки, фінансових та медичних організацій, закладів культури, науки та освіти та органів державної влади. Але ми не зупиняємося на досягнутому, постійно підвищуючи зручність використання й адміністрування наших продуктів, відстежуючи тенденції розвитку кіберзагроз та вдосконалюючи механізми їх виявлення. Все це дозволяє нам забезпечувати рівень захисту, який відповідає найвищим стандартам, і Dr.Web Enterprise Security Suite 13 є цьому чудовим підтвердженням.

Визначальними нововведеннями Dr.Web Enterprise Security Suite 13 є:

  • Розширені можливості віддаленого встановлення й оновлення Агентів Dr.Web, включаючи Агент Dr.Web для UNIX-систем. Встановлення агентів доступне як безпосередньо з Центру управління, так і за допомогою спеціальних утиліт. Агенти під Android отримали можливість автоматичного оновлення.
  • Гнучке регулювання споживання системних ресурсів захищуваної станції, можливість зниження пріоритету завдань зі збору другорядної інформації й обмеження пропускної смуги каналу, задіяного для обміну даними. Ця опція дозволяє без втрати ефективності використовувати агенти як на машинах з обмеженими системними ресурсами, так і на високопродуктивних елементах інформаційної інфраструктури, що працюють під постійним навантаженням.
  • Підтримка режиму легкого агента для захисту віртуальних середовищ, що дозволяє оптимізувати захист віртуальних машин, розташованих на одному фізичному сервері завдяки перенесенню частини функцій в окрему сервісну віртуальну машину. Використання централізованої обробки інформації знижує загальне навантаження на фізичний сервер і дає можливість ефективніше управляти його ресурсами.
  • Можливість формування окремих політик безпеки та гнучкого налаштування управління доступом до сторонніх пристроїв для різних груп користувачів, робочі станції яких захищаються компонентом «Офісний контроль».
  • Новий механізм відображення дерева антивірусної мережі, що дозволяє ефективно захищати та контролювати навіть найбільш розгалужені інфраструктури.

Про повний список нововведень дізнайтеся з документації

Нам важно Ваше мнение

Комментарии размещаются после проверки модератором. Чтобы задать вопрос по новости администрации сайта, укажите в начале своего комментария @admin. Если ваш вопрос к автору одного из комментариев — поставьте перед его именем @


Другие комментарии

Російський розробник антивірусів Dr.Web

Досвід розробки з 1992 року

Dr.Web користуються в 200+ країнах світу

Понад 71% доходу компанії — продажі бізнес-клієнтам

Технічна підтримка 24х7х365 UA|RU|En

Dr.Web © «Доктор Веб» 2003 — 2021

ТОВ "Дата Протекшн" є офіційним представником на території України виробника програмної продукції під торговою маркою Dr.Web®