КОРИСТУВАЧАМ

Підтримка
Цілодобова підтримка | Правила звернення

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86
Локальна технічна підтримка:
+380 (44) 224-41-60

Поширені запитання |  Форум |  Бот самопідтримки Telegram

Ваші запити

  • Всі: -
  • Незакриті: -
  • Останій: -

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86
Локальна технічна підтримка:
+380 (44) 224-41-60

Зв'яжіться з нами Незакриті запити: 

Профіль

Профіль

Назад к списку новостей

Поліпшення роботи сканера в Антивірусі Dr.Web Light 12.0.2 для Android

16 грудня 2021 року

Компанія «Доктор Веб» повідомляє про оновлення безкоштовної програми Антивірус Dr.Web Light для Android до версії 12.0.2. Змінення та виправлення спрямовані на поліпшення роботи сканера.

В програму був доданий новий запит доступу до всіх файлів, необхідний для сканування та захисту пристроїв, що працюють під управлінням нових версій ОС Android.

Водночас на екрані Вибіркової перевірки було виправлене некоректне відображення вмісту деяких каталогів при виборі файлів для сканування.

Поряд із цим у програму були внесені внутрішні змінення та виправлення. Посібник користувача Dr.Web Light для Android також був оновлений.

Для користувачів Антивірусу Dr.Web Light для Android оновлення до нової версії пройде автоматично. Якщо ж автоматичні оновлення на пристрої відключені, необхідно зайти в Google Play, вибрати у списку програм Антивірус Dr.Web Light і натиснути кнопку «Оновити».

Dr.Web для Android — це понад 140 мільйонів завантажень тільки з Google Play! Ми щомісяця виявляємо безліч шкідливих програм, додаємо тисячі сайтів у нерекомендовані, аналізуємо мільйони файлів і посилань та цілодобово підтримуємо наших користувачів.

Нам важно Ваше мнение

Комментарии размещаются после проверки модератором. Чтобы задать вопрос по новости администрации сайта, укажите в начале своего комментария @admin. Если ваш вопрос к автору одного из комментариев — поставьте перед его именем @


Другие комментарии

Російський розробник антивірусів Dr.Web

Досвід розробки з 1992 року

Dr.Web користуються в 200+ країнах світу

Понад 71% доходу компанії — продажі бізнес-клієнтам

Технічна підтримка 24х7х365 UA|RU|En

Dr.Web © «Доктор Веб» 2003 — 2022

ТОВ "Дата Протекшн" є офіційним представником на території України виробника програмної продукції під торговою маркою Dr.Web®